Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-19, 23:35   #3770
mp43
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 192
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

U mnie raz lepiej, raz gorzej. Nie znasz dnia ani godziny. Dziś pachnę, jutro śmierdzę. Od kilku lat borykam się również z opuchnięta twarzą, co mnie dobija, bo to zmienia wygląd i wcale nie na lepsze Dziś wyszperałam w necie, że w przypadku zaburzeń wchłaniania, a konkretnie zaburzeń absorbcji białek dochodzi do zespołu jelitowej utraty białek, którego objawem są właśnie obrzęki twarzy. W morfologii niedokrwistość związana z niedoborem viy. B12 - to specjalny rodzaj anemii, tzw. anemia makrocytowa - krwinki maja wtedy zbyt dużą objętość. I teraz najlepsze - ze 2-3 lata temu takie właśnie miałam wyniki morfologii i pamiętam, jak rodzinna mi nawet rysowała, jak wyglądają moje krwinki. Było ich mniej, za to duże. Zbyt duże. I mimo że wiedziała o moim problemie, nie skojarzyła nic.

Zamierzam zrobić teraz to, czego jeszcze nie robiłam, a mianowicie: test wodorowo - metanowy, test pośredni dysbiozy z moczu, badanie poziomu albumin i badanie mikroskopowe kału.

Zaczęłam pić kolagen rybi, sanprobi IBS, vivomix od czasu do czasu, bo drogi, vit. C Visanto, unikam tłuszczu i zbóż. Wiem, że seler i surowa marchewka mi szkodzi. Biorę debutir od kilku dni - mniejsze wzdęcia, podobno leczy przeciekające jelito. Raz dziennie Kreon.

Walczymy.
mp43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując