Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2021 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-12, 15:42   #318
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
dziewczyny mam dylemat

jak już wspominałam będziemy chcieć przekładać wesele z tego 8 maja gdzieś na wakacje.

sala ma wolne dwa terminy - jeden w połowie czerwca, drugi w połowie lipca. czerwcowy termin wypada równo tydzień po weselu kuzynki męża. lipcowy termin wypada równo tydzień przed weselem mojej kuzynki.

czy to nie będzie trochę chamskie wziąć lipcowy termin? ten tydzień przed weselem mojej kuzynki? jak wy byście do tego podeszły na miejscu tej mojej kuzynki?


termin czerwcowy - tydzień po weselu kuzynki męża, brzmi lepiej? że nie przed, a po? czy też trochę tak niefajnie z naszej strony? ta kuzynka już przekładała raz swoje wesele i wiem, że brali pod uwagę ten nasz termin, żeby nie wejść nam w paradę


zupełnie nie wiem co o tym myśleć i co teraz robić. liczę na szczere opinie, bez oszczędzania moich uczuć
Szczerze, wzięłabym ten lipcowy jest bardziej pewny moim zdaniem a która z was była pierwsza ze tak powiem? Wy ze swoim majem czy oni z lipcem? Powinni was zrozumieć też jesteście w podobnej sytuacji..bardziej bym się martwiła jeżeli byłoby to w ten sam weekend ale jak dzieli was tydzień kurde dwie imprezy w krotkim czasie chyba bym się cieszyła [emoji16][emoji16][emoji12]

Słuchałam wiadomości i mówili że wesela najpewniej od czerwca ruszają trochę mnie to podniosło na duchu [emoji7]🥳

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując