Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2021 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-05-24, 10:08   #1575
Pani_Mada
Zakorzenienie

Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Lila_150 Pokaż wiadomość
Może źle to nazwałam, po prostu wszystkie wesela, na których byłam (było ich chyba 6) w ciągu 3 lat, odbywały się wg tego samego scenariusza. Czyli chleb i sól, toast, gorzko gorzko itd... Żadna z par młodych nie zrezygnowała z żadnej z tych pozycji. Btw uważam wszystkie te imprezy za bardzo udane.

Stąd wzięły się moje obawy, czy da się zorganizować wesele bez tych atrakcji, tak żeby goście dobrze się bawili i jednocześnie żebym ja czuła się komfortowo.
widocznie tym parom tradycyjne elementy podobały się. nie ma co ich demonizować. Tobie się nie podobają, ale komuś innemu mogą

oczywiście, że się da. czemu miałoby się nie dać? nikt was przecież nie zmusi do elementów, których nie chcecie. nie ma się czego obawiać. i tak wszystko rozbija się o to czy masz dobry zespół/dja - jak będą drze grać i wyczują gości to goście będą się bawić. z pewnością nikomu nie będzie brakowało chleba i soli czy tłuczenia kieliszków.

no i nastawiłabym się, jednak na pewien kompromis. jak wam goście zaczną śpiewać 'gorzko' to chyba lepiej się ugiąć niż wprowadzać dziwną atmosferę i pacyfikować śpiewających
byłam na takim weselu gdzie koledzy pana młodego zaczęli śpiewać 'gorzko', a panna młoda się obraziła i odmówiła wzięcia w tym udziału. atmosfera się mocno zważyła

wszystkiego nie upilnujesz, ale to co zależy od Ciebie i czego nie chcesz to usuń i się nie przejmuj czy goście będą się bawić. goście jak będą chcieć się bawić, to się bawić będą.
Pani_Mada jest offline   Odpowiedz cytując