Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-05-11, 00:11   #2
charlotta1
Raczkowanie
 
Avatar charlotta1
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 397
Smile Dot.: Tetralysal

Hej! Tak to już jest z antybiotykami, że po ich odstawieniu zwykle trądzik prędzej czy później powraca, u Ciebie jak widać nastąpiło to dość szybko, U mnie (także po 3 msc kuracji tetralysalem) trądzik wrócił po kilku miesiącach, ale jednak wrócił... Nie wiem więc czy jest sens kontynuowania kuracji, tym bardziej, że jak piszesz spektakularnych efektów nie było, a po 3 msc to już powinno coś się dziać. Kurację tetralysalem dobrze jest wspomagać Differinem, a po odstawieniu antybiotyku pełni on rolę kuracji podtrzymującej. Ja używam teraz Differinu od 1,5 msc (bez Tetralysalu) i jestem bardzo zadowolona. Efekty są naprawdę świetne. Czasem zamiast Differinu kładę Brewoxyl ( ok 1 raz w tyg) Diffka używam tylko na noc. Poza tym zmieniłam nawyki kosmetyczne i do minimum ograniczyłam chemię w kosmetykach (no oprócz leków i kolorówki). Zrezygnowałam z podkładu (ciężko było - ta bariera psychiczna ) na rzecz samego pudru sypkiego. To także miało duży wpływ na poprawę. Zastanów się dobrze nad tym antybiotykiem, bo może jednak nie warto.
pozdrawia
lotta
charlotta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując