Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - miszmasz odchudzajacy;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-22, 10:43   #3
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 927
Dot.: miszmasz odchudzajacy;)

Cytat:
Napisane przez Martusiusienka Pokaż wiadomość
Witam was wszystkie serdecznie.Moj chlopak wyjezdza w piatek do rodziny na 3 tygodnie .Jako ze zostaje sama w domu postanowilam wziac sie za siebie i zrzucic troche sadelka.Mam 173 cm wzrostu i waze okolo 80kg..W sobote kupie wage bo moja sie zepsula i sprawdze dokladnie (mam nadzieje ze nie waze wiecej..)

No dobra..przerabialam rozne diety..ale teraz wpadlam na pomysl zeby je pomieszac.Czytalam o diecie owsiankowej, kapuscianej, bialkowej i koktajlowej.a ze zadna samotnie nie dostarcza potrzebnych skladnikow odzywczych to moze je polaczyc? Co o tym myslicie?

---------- Dopisano o 02:22 ---------- Poprzedni post napisano o 02:15 ----------

Przede wszystkim oczywiscie calkowicie rezygnuje ze slodyczy, gazowanych i slodkich napoi, produktow macznych, ziemniakow itd..

Wymyslilam zeby na czczo pic wode z octem jablkowym, na sniadanieowsianke, pozniej zjesc (albo wypic zmiksowanego) grejpruta, na drugie sniadanko np jogurt naturalny i pomarancze , na obiad zupe kapusciana a na kolacje koktajl np truskawkowy lub aananasowy.aaa jako podwieczorek kawalek marchewki albo troche kapusty kiszonej.do tego 2 litry wody albo wody z cytryna i zielona herbata..do tego 2 godz dziennie cwiczen..co myslicie?

---------- Dopisano o 02:43 ---------- Poprzedni post napisano o 02:22 ----------

Zadtanawiam sie czy to ma sens czy nie powinno sie mieszac tych diet.
2 godziny ćwiczeń dziennie bez białka? Bardzo zły pomysł. Możesz nabawić się różnych poważnych przypadłości.

Jakie to ćwiczenia? Twój jadłospis nie wygląda jakby miał Ci dostarczyć tych 1500 kalorii, których potrzebujesz bez wysiłku, co dopiero z ćwiczeniami.

Nie rób jaj, nie ma po co się spieszyć, a z tego co napisałaś zrozumiałam że masz zamiar. Chłopak może i się ucieszy, ale jak schudniesz głodując [niedostarczanie odpowiedniej ilości paliwa to TEŻ głodowanie] to spowolnisz metabolizm i zaraz nabierzesz dwa - trzy razy więcej. Lepiej upiecz mu ciasto a sadełko zrzuć w ciągu dwóch - trzech miesięcy Też tak myślałam jak Ty, ale teraz widzę jakie są plusy wolniejszego odchudzania.

Trzymaj się i powodzenia
__________________
"- Czy jest coś gorszego od zwietrzałej kawy ?!
- Jest. Sąsiad, który posiada pozwolenie na broń i żółte papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując