Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przygotowania do matury, korepetycje i kursy maturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-16, 15:08   #38
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Przygotowania do matury, korepetycje i kursy maturalne

Cytat:
Napisane przez michachacha Pokaż wiadomość
Jak napisać wnioski czy argumenty w tym planie jeżeli nie ma się pracy. Ja takiego hardkoru bym nie polecała.
Hmm, no tak, naturalna kolej rzeczy to praca a potem wnioski.
Z tym że i ja i 90% mojej klasy najpierw postarało się o plan a potem o pracę, jeżeli w ogóle ktoś już decydował się ją pisać W oparciu o plan dobrze się pisze pracę, można ilościowo sobie wszystko rozplanować widząc wypunktowane najważniejsze kwestie. Nie wiem czy w tym wątku czy w innym tez już wiele osób pisało że plan jest dobrą pomocą do pisania pracy
Warunek jest taki że tworząc plan trzeba w 100% znać swój temat. Żeby później się nie okazało że napisaliśmy głupoty i klops, bo plan już oddany.

Także można i w tą stronę, wiem że wiele osób tak robi, wśród moich znajomych większość, ale każdy pisze jak mu wygodnie przecież Nauczyciele na pewno życzyliby sobie najpierw pracę potem plan

A i ja też nie oddawałam wcześniej ramowego planu
Cytat:
Napisane przez Anonimka1992 Pokaż wiadomość
mnie w ogole przeraza napisanie ta prace z polskiego :/
nie wiem czy dam rade z tym w ogole:P
akurat to jest chyba najłatwiejszy element całej matury, u mnie traktują prezentację tylko jako formalność nawet mój polonista stwierdził że w ten sposób nie można sprawdzić żadnej wiedzy i trzeba się mocno postarać (czyli na przykład nie pisać samodzielnie pracy) żeby nie zdać.
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2011-08-16 o 15:09
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując