Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kobiecy wytrysk ( squirt ) - wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-06, 04:56   #26
Artur_z_daleka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 59
Dot.: wytrysk u kobiet?

misiorkaaa nie watpie ze Wasze zabawy sa bardzo przyjemne, ale watpie, by ta Twoja wilgoc byla czyms wiecej niz sluzem. Tego "wytrysku" jest naprawde tyle, ze wygladala bys, jak bys sie zsikala chyba W kazdym razie takie ja poczynilem obserwacje. I wyglada mi na bardzo czysty plyn. Mialem ktoregos razu kolderke przesiaknieta na wylot, bo kochalismy sie na niej... Wyschla i nawet plamki na niej nie bylo. Oczywiscie i tak poszla do prania profilaktycznie Moja dziewczyna miala to bez wzgledu na to jak ja piescilem i ktora jej dziurke. Ale przy pieszczotach oralnych chyba tego nie zauwazylem. Widocznie te akurat nie dzialaly na nia tak mocno jak reszta, albo wiedzac o tym ze moze to byc dziwne dla mnie uczucie, nie mogla sie na tyle rozluznic, zeby do tego stopnia sie podniecic... W kazdym razie bardzo fajna sprawa od czasu do czasu choc czasem moze byc klopotliwe, n.p. szybki numerek na tylnym siedzeniu
Artur_z_daleka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując