Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Romantyczny seks
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-12, 13:26   #13
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Romantyczny seks

Cytat:
Napisane przez Punainen Pokaż wiadomość
Właśnie coraz częściej słyszę, że mężczyźni chcą poniewierać swoimi partnerkami i oczekują, że one będą się na wszystko godzić. Rozmawiałam z dwiema przyjaciółkami ostatnio i one też mówiły, że muszą stopować swoich facetów bo np. dociskają wbrew ich woli głowę przy seksie oralnym czy chcą wyzywać. Mam wrażenie, że poniewieranie kobietą stało się standardem, a ja nie chciałabym być tak traktowana.
Lubię na ogół na ostro (acz wcale nie musi być tak zawsze). Ale i staram się do tego dobierać partnerki, które też to lubią. Określone czynności seksualne wbrew woli drugiej osoby to zwykły gwałt.

A ostry seks nie ma nic wspólnego z brakiem szacunku czy poniewieraniem. Muszą to lubić lub wyrazić na to pełną zgodę obie strony. Seks ma dawać radość, tak jakoś to jest skonstruowane i tak jest zdrowo.
Nie lubisz tak - spoko. Więc teraz po prostu trzeba znaleźć partnera, który lubi tak jak lubisz to Ty.
Gdybym ja nie lubił takiej wersji soft, jak Ty, to czy mam prawo napisać, że mną poniewierasz i nie masz do mnie szacunku?
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując