Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - PM 2018 cz.8
Wątek: PM 2018 cz.8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-10-17, 08:34   #2681
KinderCountry
Zakorzenienie
 
Avatar KinderCountry
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3 081
Dot.: PM 2018 cz.8

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Tak te mieszkanie jest za☠☠☠iaszcze. Albo dziewczyna w 7 miesiącu ciąży lewo łazi ale trzeba szybko ślub ale przecież oni razem nie mieszkali pewnie zaszła w ciążę przez pyłki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak Maryja
Cytat:
Napisane przez girlandzia Pokaż wiadomość
Mnie też na wsiach wkurza ta ludzka wścibskość, że każdy o każdym wszystko wiem co gdzie jak i z kim. Ludzie żyją życiem innych. Rok temu pojechaliśmy z tz do moich dziadków, ( mieszkają w mieście ale jak jest ciepło przeprowadzają się do domku na wsi na kilka msc) Pierwszy dzień pobytu idziemy się przejść po wiosce i odrazu pierwszy napotkany gość z pytaniem do nas " a czyi wy jesteście?" myślę sobie wtf na początku nie skojarzyłam o co mu chodzi, a tż do niego "mamy i taty" Mina gościa była bezcenna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest na każdej wsi, jaką znam. Każda impreza rodzinna to odhaczanie nowości: kto u kogo po co z kim co jak. Jak żadnych nowości to przypomnieć ludzkie przewinienia, a pamiętacie jak syn od Woźniakowej nie zdał matury, ciekawe gdzie wychowują dzieci ci co ich mieli 3 tak szybko plepleple. Setki nazwisk i historii których nie znam i które są nudne, bo mnie nie obchodzi czyjeś życie

Tż mistrz ciętej riposty
KinderCountry jest offline Zgłoś do moderatora