Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 18:17   #2978
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
miałam napisać "Effa...znowu nieźle zaszalałaś"
ale popatrzyłam na swoje zdjęcia...i tak jakos przypadkiem też mi się tego nazbierało
wow
oj nazbierałaś!
koniecznie daj znać jak krem do golenia AO się u Ciebie spisuje mam nadzieję, że się nie rozczarujesz.....
szczotki olivii fajne, mam je już długo i nie mam powodu pomarudzić
Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Skąd wiedziałaś, że uwielbiam cytrusowe zapachy? [COLOR="Silver"]

ten scrub jest naprawdę świetny jeśli o mnie chodzi - najlepszy zdzierak do ciała jaki miałam.



Margoltka ja mam z ruskimi bardzo skrajne doświadczenia - mam kilka naprawdę idealnych i cudnych kosmetyków (np. scrub do ciała i do twarzy, czarna glinka, maska drożdżowa) a z drugiej strony kupa rozczarowań..... Te kilka będę na pewno kupować , ale straciłam ochotę na dalsze testowanie.... nieraz mam wrażenie, że duża część z nich jest na jedno kopyto, różnią się tylko opakowaniami i zapachami na szczęście są i perełki


Micel z biochemii urody jest naprawdę baaaardzo fajny!!!! Strasznie mi się podoba jest bardzo skuteczny i dokładnie oczyszcza oczka, nie szczypie, nie wysusza, nie zostawia żadnej warstwy (klejącej, świecącej, tłustej).
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-06-03 o 18:22
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora