Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-04, 17:09   #3000
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia co się stało. W NoaLab miałam kilka perełek. Były to fajne kosmetyki w nawet dobrej cenie



Dziękuję


Dziewczyny! Popełniłam zamówienie na iHerb Zamówiłam szampon i odżywkę Andalou (tą polecaną przaz Anulę) i troszkę z EarthMomAngelBaby. I teraz dodarło do mnie, że skoro kwota przekroczyła 50$, zapłacę podatek. Pewno tez będę długo czekała na paczkę. Załamałam się, ale sama jestem sobie winna
jestem spanikowana bo tonik z azeloglicyną działa na mnie fenomenalnie...odkąd go używam czuję się ładna...nie wiem co zrobię jak się skończy bo nigdzie nie sprzedają samej azelo

trzymam kciukasy, żeby iherb szybko doszedł

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Zawsze się slinie jak wstawiasz foty swoich zakupów
Wogóle dziewczyny niezłe zakupy



Niedawno do nich pisałam bo chciałam zamówić tonig z figą i azeloglicyną czy jakoś tam Nie odpisali a czekam już dobry tydzień,chyba sama sobie coś ukręce.

Któraś pisała że ten Lavery całkiem fajny tylko taki ciemniejszty ale podobno ładnie sie stapia.
Ja czaiłam się na ten BB Alvy ale w końcu uręciłam własny na bazie bez gliceryny z e-naturalne i wyszedł booski nawet zamówienia mam na niego,bo dałam kilka próbek.Jak chcę mocniejszego krycia to przeciągam jeszcze twarz minerałkami ,makijaz trzyma sie genialnie.
Dla zainteresowanych podam co wpakowałam;baza e-naturalne 30ml,7,5ml hydrolatu rózanego z rozpuszczonymi ekstraktami z pine bark,borówki,lukrecji i ziel.herb.,7,5 ml.olejków-argan,macerat z arnyki,pomidorowy,buriti+ rozpuszczalna w olejach wit.C,olejki eter.szałwiowy ,miętowy ,waniliowy
Tlenki-wpakowałam 1g.korektora anabel minerals(medium),1g.podkł ad lumiere VV i 1g.mikronizowanego tlenku cynku
BB krem szybko się wchłania i delikatnie chłodzi(dzięki olejkowi z mięty) i koi skórę (arnyka) ,wyrównuje koloryt i dość długo trzyma mat a do tego ma sporo antyoksydantów ,będę skromna -WYSZEDŁ MI.
Ukręciłam jeszcze krem na noc i pod oczka,wszystkie wyszły super i dzięki temu nie musiałam robić żadnych zakupów wykorzystałam to co miałam a półproduktów mam jeszcze sporo,reszta wyszła mi na odwyku
[/B]


Ja już miałam skonczyć odwyk bo wszystko mi się pokończyło ale zaczełam sama kręcić i stwierdziłam że wyszło lepsze niż kupne bo dobrałam składniki do potrzeb mojej cery

Za zaoszczędzone pieniądze kupiłam suczkę Chihuahua jest tak urocza że każdy na jej widok piszczy albo prawie piszczy w wolnej chwili wstawię fotki.
A zrobiłam małe zakupki na e-naturalne ale tylko dlatego ze miałam zamówienia na mój BB krem i balsamy do opalania-kakao+buriti +kokos
no proszę ! imponujący jest ten Twój kremik ! a jaki piękny skład
dawno nikt nie chwalił się kręceniem takich cudeniek...
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora