Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Joga
Wątek: Joga
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-19, 12:41   #74
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: joga

Cytat:
Napisane przez inch
Ciekawe, czy kiedys juz się spotkałyśmy
hehe możliwe
W parku wodnym jest tak. Wykupując karnet OPEN miesieczny [ulgowy 135 zł, studenci pewnie mają dodatkową zniżke] miałam wstep na wszystko bez ograniczen. Silownia, taniec, joga, pilates, aerobik, stretching, body sculpt i duzo innych.
W sumie zeby nie byc gołosłowna tu masz stronkę: http://www.parkwodny.pl/
Siłownia - bardzo bardzo pozytywna Czysto, higienicznie, nie śmierdzi, są dwie sale - na jednej zazwyczaj przesiaduja faceci wyciskajac ciezary choc są tam też kobiety. Na drugiej sa sprzety typowo dla kobiet - rowerki, bieznie, cw. na rece, laweczka, na wew. i zew. str. ud, chyba 4 na brzuch. Po 18, 19 trudno jest w sumie tam sobie znalezc miejsce - dużo chetnych. A, i są ten symulacje kajakow - dobre na rece.
Po silowni kraza instruktorzy. Mozesz zalozyc swoją kartę treningową, oni uloza Ci plan cwiczen indywidualnie. Jezeli nie chcesz tego robic [kosztuje chyba 45 zl chociaz nie wiem czy nie za darmo - nie bawiłam się w to] zawsze mozesz po prostu poprosic o pomoc w obsudze danego urządzenia, pomogą
Polecam taniec - szczegolnie funky - ahh
W ramach karnetu mozna chodzic na Aqua Aerobic. Jezeli chcesz wejsc na hale basenowa ale nie uczestniczyc w tych zajeciach - mowisz to przy zglaszaniu Cie na zajecia, oni Cie wpisują na liste i możesz przez te 45 min lub 1,5h być na basenie i robic co chcesz. [mozesz z recepcji bezplatnie wziac wstep na saune].
Cena - 135zł - moze wydaje sie troche za wysoka, ale mysle ze warto. Mi sie tam bardzo podoba, panie w recepcji też mile
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując