Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2019 cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-05, 16:20   #3241
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Jakie przekaski wziasc do szpitala?[emoji848]
Ja bralam takie, jak na ultramaraton chipsy solone, naturalne batoniki energetyczne, mix orzeszkow i owocow suszonych, Gatorade, wode kokosowa. Osobiscie nie bralam nic z czekolada bo wiem, ze przy wysilku siada mi na zoladek.

Cytat:
Napisane przez Panna Migotka 86 Pokaż wiadomość
Nie trafiłam na żadne badania,?trudno mi tez sobie wyobrazić dobieranie reprezentatywnej próby kobiet do badań i porównań. Na pewno dużo robią naturalne predyspozycje kobiety, sam balonik nie zdziała cudów. Ja przy pierwszym porodzie tez miałam tylko jedno otarcie, ale syn miał mniejsza główkę (31-32 cm chyba). Teraz było 36 cm plus rączka. Za pierwszym razem faza partych trwała 1,5 h, teraz 5 minut. Nie wiem na ile to zadziałał fakt, ze rodziłam bez oksy, miałam znieczulenie no i to drugi poród, a na ile wcześniejsze ćwiczenia z aniball.
Na AniBall zdecydowałam się głównie ze względu na to, ze można go wykorzystać po porodzie jako profilaktykę opadania narządów rodnych i nietrzymania moczu (z tym miałam problem po pierwszym porodzie i w sumie pod koniec ciąży tez). Dodatkowo sam lekarz prowadzący pytał czy coś ćwiczę, bo on wyczuwa zmianę w elastyczności krocza.
Nie wszystko się u każdego sprawdzi, ale moim zdaniem warto próbować.

k
A to ciekawe, az bym sprobowala wlasnie na profilaktyke po.
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując