Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2021 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-05-04, 17:23   #1084
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
No juz jestes na końcówce wiec sie wcale nie dziwie, jaki wgl plan imprezy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ogólnie jeśli chodzi o plan dnia w dniu ślubu to myślę, że mamy to dopięte i sporo zależy od nas. Jak wyjdzie to się okaże. Na 9 fryzjer, 11 odbiór kwiatów, 12 makijaż, o 14 błogosławieństwo, 16 ślub, 17.40 przyjeżdża catering... Dziś jeździliśmy po całym mieście i szukaliśmy kieliszków do szampana i szklanek do napojów. Ale udało się to załatwić. Jutro musimy kupić jeszcze alkohole jakieś (prócz wódkę, bo tej mamy tyle, że wszyscy mogą na chatę na czworaka wracać [emoji1787]) i napoje. Udało nam się ogarnąć też torebki takie białe zwykle na ta wódkę co chcemy pod kościołem rozdawać. I co najlepsze za darmo [emoji1787] byliśmy w takiej hurtowni i babeczka miała torebki pakowane po 500 szt, ale zostały jej z inwentaryzacji rozpakowane jakieś i mówiła, że mamy wziąć ile potrzebujemy [emoji85] świadek wie co ma robić, świadkowa będzie drukować wierszyk. Chłopaki moje dziś byli u fryzjera. Młody oczywiście darł się tak jakby mu ktoś krzywdę zrobił. Do mnie za chwilę przyjeżdża kumpela paznokcie robić. Przed wyjściem do kościoła musimy chociaż ustawić stoły i krzesła i dobrze by było ustawić kieliszki do szampana. Jak to wyjdzie się okaze... Ale w sumie mi to rybka, bo chyba każdy zdaje sobie sprawę, że się nie rozdwoimy [emoji2372].

Minus taki, że nie udało się ogarnąć ciast i torta - pani cukiernik niestety jest w szpitalu do końca maja. Nie mamy czasu już teraz szukać "na wczoraj" cukierni, która nam to ogarnie więc moja mama upiecze ciasta i zrobi tort. Próbujemy iść ze wszystkim po najmniejszej linii oporu i bez spiny.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując