Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze sposoby nauki języków obcych :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-05, 20:51   #20
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Nasze sposoby nauki języków obcych :)

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Jak najbardziej można, ja nauczyłam się sama hiszpańskiego- głównie z seriali, czytając hiszpańskojęzyczne strony, do tego oczywiście uczyłam sie gramatyki. teraz hiszpański wykorzystuje codziennie w mojej pracy. Trzy razy poszłam na konwersacje do pewnej Kubanki,żeby sprawdzić,czy potrafię rozmawiać i była zdziwiona, gdy mnie usłyszała, bo mogłyśmy swobodnie gadać o wszystkim.
Wow, podziwiam. Ile czasu uplynelo od rozpoczecia nauki do bieglosci? Ja staram sie tez ogladac seriale w oryginale(ang), ale mam wrazenie, ze nie daje mi to duzo
I jeszcze pytanie- jak uczac sie samodzielnie osiagnelas bieglosc w konwersacji? Rozmawialas ze sama ze soba? Przepraszam, jesli to zabrzmialo dziwnie, ale tez ucze sie sama i mam niestety wrazenie, ze moj jezyk jest "martwy", na kursie, w szkole rozmawiasz z nauczycielem/lektorem. Wiem, że moge znalezc kogos na skype/czacie i z nim porozmawiac, ale ciekawi mnie jak to bylo u Ciebie
__________________


Edytowane przez curry
Czas edycji: 2012-11-05 o 20:57
curry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując