Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mam 25 lat i nigdy nikt się mną nie interesował
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-23, 01:10   #208
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mam 25 lat i nigdy nikt się mną nie interesował

Cytat:
Napisane przez Yato2 Pokaż wiadomość
Jak istnieją leki na skuteczne, trwałe zahamowanie apetytu albo dwumiesięczne oddziały z gorylem przy drzwiach (w nadziei że po wyjściu mi się odechce xd) to czemu nie.
Nie, nie kpię. Zakładając teorię, że to zwykłe uzależnienie, to byłoby konieczne.
Co do "wmawiania" sobie - na świadomym poziomie naprawdę pamiętam mega niewiele.
Oddziały istnieją, w szpitalach psychiatrycznych. Skoro Twoje zaburzenia są tak ekstremalne, że byle lekarz na pewno takich dziwów nie widział, to może to jest jakaś opcja?
Wszystko dla Ciebie sprowadza się do zahamowania apetytu, tak jakby to był jedyny problem. Jeśli wyczerpałaś dostępne Ci metody, to czas w końcu spojrzeć na sprawę holistycznie, dotrzeć do prawdziwej przyczyny i zacząć ją leczyć, godząc się z myślą, że nie wyeliminujesz akurat denerwujących Cię objawów pstryknięciem palca. Myślisz, że gdyby Cię zamknąć na dwa miesiące, to problem byłby rozwiązany, bo masz fizyczne objawy i psychika nie ma nic do tego? Poczytaj wątek ,,Covid jak długo'' czy jakoś tak.
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując