Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z jaką nacją najlepiej , najgorzeć pracować?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-15, 23:56   #2
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Z jaką nacją najlepiej , najgorzeć pracować?

Ja mysle, ze to jest bardziej kwestia indywidualna, nie wszystcy sa tacy sami, nie wrzucajmy kazdego do jednego wora.

Jesli mam generalizowac, to tak samo jak ty powiem, ze z rumunami, ale ja ich nie trawie tak ogolnie, nie znosze ich mentalnosci i podejscia do wszystkiego poprostu, sa agresywni nie tylko w zachowaniu ,ale i w sposobie wyrazania sie, oprocz roszczeniowej postawy ,z czym sie absolutnie zgadzam, czesto staraja sie pokazac swoja wyzszosc, naciskami, szantarzami ,straszeniem, agresja (slowna).... 90% rumunow z jakimi mialam do czynienia wlasnie tak sie zachowywalo, oni nawet jak mowia to mam wrazenie ,ze zaraz sie na Ciebie rzuca z piesciami, ale spotkalam i tych bardzo pracowitych ,co jednak nie znaczy ,ze mieli inna mentalnosc z tego powodu. Fakt jestem do nich uprzedzona, nie zaprzeczam.

Wlosi, mieszkalam w Italii wiele lat i wlosi to straszne lenie i obiboki, najlepiej pobierali by wyplate za lezenie i nic nie robienie. Raczej malo kumaci sa, strasznie powolni i co 5 minut by robili przerwe 2-godzinna bo sie strasznie szybko mecza

Ja co prawda z serbami nigdy nie pracowalam, ale jedna z moich najlepszych kolezanek jest serbka, wiec mam do nich duza sympatie , tak samo jak do chorwatow, moja druga najlepsza kolezanka jest z chorwaci.
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake

Edytowane przez Romanaccia
Czas edycji: 2014-10-15 o 23:59
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując