Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z jaką nacją najlepiej , najgorzeć pracować?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-16, 07:48   #10
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Z jaką nacją najlepiej , najgorzeć pracować?

Cytat:
Napisane przez jerr Pokaż wiadomość
Nie jest to chory wątek. Zresztą napisałem na początku "subiektywne oceny". To zależy od charekteru racja , ale jak człowiek był z innego kraju i cię wkurzał to chyba można napisać z jakiego , tak samo jak się z nim fajnie pracowało.
A no bardzo chory wątek, od razu w pytaniu pojawia się sugestia, że niektóre narody sa bardziej kiepski ni inne w tej kwetii.
Dodatkowo zapomniałeś ując w temacie kwestię tego jaka to jest praca.

Cytat:
Napisane przez semprebambino Pokaż wiadomość
Najlepiej - z Polakami wole być wśród swoich niż między ludźmi którzy patrzą na mnie z góry bo w ich kraju lepiej się żyje. To tak stereotypowo - ale stereotypy z nikąd się nie wzięły.

Najgorzej? Z muzułmanami, nie czuła bym się bezpiecznie. Może i jestem rasistką (tylko islam mnie boli ) ale bezpieczeństwo jest ważniejsze od poprawności politycznej


Nacja to nie wyznanie.
Rasizm nie dotyczy religii.

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
Subiektywnie powiem, że wątek jest rasistowski. Zdarzało mi się pracować z fajnymi i niefajnymi Polakami i obcokrajowcami. Sprawa indywidualna. za granica trafiłam na strasznie wredne Polki, ale też na fajne, wiec nie widzę reguły. To tak jakby powiedzieć, że wszystkim facetom śmierdzą nogi a wszystkie kobiety golą się pod pachami.

Zgadzam się jak najbardziej
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując