Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szczoteczka elektryczna czy soniczna - doradźcie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-11, 09:25   #129
mazia87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 27
Dot.: szczoteczka soniczna

Czy któraś z tu obecnych osób może coś doradzić? Chciałąbym kupić swoją pierwszą szczoteczkę soniczną. Próbuje znależć w interenecie jakieś porównania, opinie, ale w większości to materiały promocyjne lub pseudo-obiektywne opinie "blogerów", którzy dostalei je za darmo do testów, a mi zależy na opini kogoś kto z tego korzystał lub coś wie w temacie. Przeglądając produkty w sklepach, wydaje mi się, że róznią się tylko ilością końcówek, ewentualnymi dodatkami. Porównywałam szczoteczki Philipsa i w sumie ta za 290 zł jest identyczna jak ta za 800, tyle ze w drozszej opcji dostaje 2 szczoteczki, etui, szklaneczke do ładowania, lampę uv i inne bajery. Mam takie pytania:
1) Na jakie parametry zwracać uwagę przy wyborze?
2) Czy każda szczoteczka ma końcówki "tylko dla siebie", czy np jest coś takiego jak "końcówki do szczoteczek Philipsa" i niezależnie którą szczoteczkę wybiorę, to będę mogła później zmienić końcówki (potrzebuje małych i miękkich - ale chciałabym przetestować różne opcje).
3) Jakiej marki szczoteczkę wybrać? Czy znana marka = lepsza jakość, czy nie ma sensu przepłacać za logo?
__________________
Mędrzec jest mędrcem tylko dlatego, że kocha. Głupiec zaś jest głupcem, bo wydaje mu się, że miłość zrozumiał.
mazia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując