Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pędzle - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-08, 16:45   #3106
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Z ciekawości- zamówiłam 3 pędzelki z tej nowej serii hakuro i dzisiaj je odebrałam.
Pierwsze wrażenie jest takie, że faktycznie miękkie to włosie (na razie tylko macałam, nie malowałam się jeszcze), ale 2 pędzelki raczej nie będą należały do moich ulubionych.
J660- najbardziej udany zakup, taki języczkowy, ale niezbyt zbity. Nie jest to jednak coś w stylu zoevy 227 czy sigmy e25, które są jeszcze mniej zbite. Będzie fajny do nakładania cienia na całą powiekę, może do delikatnego rozcierania.
J880- z założenia miał być do blendowania, ale jest duży (oczywiście czytałam wymiary, ale same cyferki nic mi nie mówiły). Jest pewnie z 1,5 razy większy od zoevy 228.
J680- największy z nich wszystkich. Myślałam, że on właśnie będzie takim odpowiednikiem zoevy 227, ale jest 1,5 razy większy. Sądzę, że będzie do nakładania jasnego cienia na całą powiekę ruchomą i nieruchomą przy naturalnych makijażach dziennych.
Póki co nie porównam ich do pędzli mbrush, bo tamte schną po praniu, ale na 100% są większe i przez to mniej precyzyjne.
Ogólnie z wyglądu spodobały mi się, chociaż zastanawiam się, czy to rose-goldowe wykończenie nie będzie z nich schodzić albo odbarwiać się.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując