Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kubeczek menstruacyjny - alternatywa dla tamponow i podpasek.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-04, 11:28   #156
pappaya
Zadomowienie
 
Avatar pappaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 828
Dot.: Używa któraś z was kubeczka menstruacyjnego??

Ja właśnie zakupiłam kubeczek firmy Lunette. Czytałam na ten temat bardzo dużo i zdecydowałam się. Myślę, że ten kubek to świetny pomysł i mam nadzieję że będę tak zadowolona jak kobiety na zachodzie Europy i w Ameryce.
Szkoda, że w Polsce jest to tak krytykowane i w dodatku przez kobiety które tylko o tym usłyszały i nie mają o tym zielonego pojęcia.
Ja staram się mieć otwarty umysł i to zauważyłam właśnie na zachodzie, więc nie pozostało mi nic innego jak czytanie opinii na forach anglojęzycznych (Kanada, USA,UK) bo tam wypowiada się mnóstwo kobiet które miały z tym styczność dzieląc się konkretnymi informacjami, wadami i zaletami i na prawdę na tyle opinii które czytałam tylko jedna osoba była w pełni niezadowolona i to w dodatku jak się okazało nie doczytała instrukcji obsługi...

Miło mi będzie przeczytać na tym wątku co myślą kobiety stosujące te kubeczki a nie tyko ślepą krytykę.
__________________

Edytowane przez pappaya
Czas edycji: 2011-02-04 o 11:30
pappaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując