Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tż-tówki 2017 cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-08-07, 06:33   #66
Misia452
Zakorzenienie

Dot.: Tż-tówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Shevya Pokaż wiadomość
Dzięki No cóż. Ja byłam większość wieczoru struta, bo napisałam mu ze będę w domu na 21 a wróciłam teraz, o północy. A to dlatego, że napisał mi, że prawdopodobnie będzie spał u ojca (...), potem ze wychodzi po pracy i nie chce dziś o tym rozmawiać i zobaczymy się jutro i wtedy może pogadamy. No i zglupialam - jakbym wiedziała, że będzie w domu to bym wróciła. A tak zostałam ze znajomym dłużej, bo na początku dobrze się bawiłam i już zapomniałam o tym, że ktoś może faktycznie dać coś od siebie w kwestii wspólnego dnia. Naprawdę miło i czysto przyjacielsko spędziliśmy czas, wygadałam mu się z tego, on mi mówił o swoich poprzednich związkach i starał się pocieszyć i poradzić. No naprawdę jak spoko przyjaciel, szanując mnie i TŻ.
Telefon miałam włączony gdyby chciał zadzwonić, nawet internet odpalilam kilka razy żeby sprawdzić, czy może wysłał mi wiadomość. Nic. I szkoda mi tylko, że wieczór zakończył się bólem żołądka od tego stresu i poczucia winy, że to ja raz zrobiłam to co on i wróciłam później, niż powiedziałam że wrócę. I już nie wiem sama, czy mi się poprzewracało w głowie. Poprzedni rok był świetny, w tym miałam nawrót takiej depresji, że nawet nie sądziłam, że mogę się tak czuć. Coś się musi zmienić...

Przepraszam za te żale, ale muszę się wygadać. I teraz nie wiem, czy mam spać z nim w łóżku, bo leży idealnie po środku, czy mam wejść po drabinie na drugie, które mamy w tym samym pokoju na mezzanine. Nie wiem, niedobrze mi ze stresu i jutro będzie pewnie jeszcze gorzej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozmowa [emoji6]

---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Jesli nie pogadacie to taka atmosfera bedzie narastac az w koncu ktos l albo oboje wybuchniecie. A tak w ogole co to to za zdanie, ze "powinniscie porozmawiac"? Sam robil to samo co Ty? Juz zapomnial? [emoji50]