Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-07, 19:12   #3089
StarFromHell
Rozeznanie
 
Avatar StarFromHell
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Hell :)
Wiadomości: 696
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaką normalnie wagę ma ciastro francuskie w Biedro? Bo chciałam dzisiaj wziąć to niby powiekszone co ma 275 gram, ale coś mnie tknęło. Wracam do domu, zaglądam do zamrażarki gdzie trzymam zapas ciast z Lidla i one maja tez 275g, a kupowąłam je w promocji za 1.99.
To jest teraz te niby większe opakowanie czy nie jest? bo zbaraniałam.
Wisi kartka z ceną, na tej cenie zdjęcie ciasta z napisem XXl. A w lodówce ciasto bez napisu XXl
Cytat:
Napisane przez madeline26 Pokaż wiadomość
No wlasnie tez dzis zauwazylam ze to ciasto to zadne XXL Myslalam ze sobie na zapas kupie a tu oj nie ładnie Biedronko tak nabijać ludzi w butelkę niby 20gr taniej ale to zadna rewelacja jak robi sie zakupy czesto w Biedronce, liczyłam ze XXL to przynajmniej 50% więcej ciasta będzie
Dziś troszkę późno wybrałam się do Biedry i już niestety wszystko przebrane Obrusy tylko 4 zostały i tylko jakieś koszmarne, a chciałam ten z fioletową kratką czy jakoś tak, latarenek nie bylo juz, ale kupię w innym upatrzonym miejscu za 10zł Tylko ciekawa jestem czy te latarenki były metalowe czy takie porcelanowe jakby? Lampki zadne mnie nie urzekły Tak więc dziś nic nie kupiłam WOW
Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
No właśnie widziałam napis że specjalnie na święta ciasto o 36% większe.
Oszusty
własnie! ja to samo zauwazyłam ze OSZUSTWO z tym ciastem francuskim !!!!!!! Jak tylko zobaczylam je tu w gazetcce jak była wklejana spojrzałam do lodowki na swoje ciasto francuskie patrze 275g ;/ a pffffff ! tez chcialam kupic wieksza ilosc na zapas, ale jak tak dbaja o klientów i oszukuja to niech sie wypchaja i o!

Cytat:
Napisane przez Martolek Pokaż wiadomość
Ja z Torunia!
Ooo to mil;o wiedziec w jakich biedronkach "urzędujesz" ?

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Star byłam dziś w wyprzedażowej na Dziewulskiego, pytaj jak coś bo miałam chwilę to pospacerowałam trochę między koszami, a towaru dużo. Zdziwiłam się, że sporo tych kaw rozpuszczalnych Ekwador czy Kolumbia było jeszcze..kosmetyków trochę, takie zestawy kominek z olejkami zapachowymi i świeczkami przecenione także..to z tego, co mi tam wpadło w ręce. Ach, jeszcze zestaw naczyń z melaminy Disney z Kubusiem jak potrzebujesz na prezent.
Wzięłam za to żelowe gwiazdeczki na okno i książkę z baśniami świata, bardzo ładnie wydana i ilustrowana
No super! Ja byłam wczoraj ale w tej na Żwirki i wigury i wielkie g**no nic ciekawego nie było! jedynie co uchowały sie karmy pedigree dla juniorki mojej wiec wziełam dwie i to były całe moje zakupy w tamtej B Bylam tez w tej nowej w Lubiczu , ale akurat promocje na otwarcie skonczyły sie dzien wczesniej wiec w sumie nic nie potrzebowałam , tylko mama cos tam capneła a mandarynki, nawet znosne
A na Dziewulskiego juz nie jechalam bo myslalam ze nie ma po co i wyszlam jak zablocki na mydle
__________________
Mądrzy ludzie uczą się na cudzych błędach ,
zwyczajni na własnych,
http://s6.suwaczek.com/20110813290122.png
StarFromHell jest offline Zgłoś do moderatora