Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Praca po biologii
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-02, 21:09   #6
sarajoanna
Raczkowanie
 
Avatar sarajoanna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Południowa Polska
Wiadomości: 309
Dot.: Praca po biologii

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Witajcie.

Przyszly pierwsze wakacje odkad studiuje i zastanawiam sie, w ktora strone isc jesli chodzi o praktyki, wolontariaty, staże, w moim zawodzie. Zastanawiam sie czy wybrać droge, ktora mnie prawie wcale nie interesuje (przedstawiciel handlowy/medyczny/chemiczny/farmaceutyczny/laboratorium itp.), a na ktorej bede w stanie (jak na PL) nie najgorzej zarabiać lub wybrać to czym interesuję się od najmłodszych lat (praca w terenie, ze zwierzętami, przy ochronie zagrożonych gatunków, na stacjach badawczych, przy reintrodukcji) i mieć marną pensję, zapewne nawet w innych krajach.

Chcialabym spytac o opinie przede wszystkim osoby, ktore studiowaly/studiuja biologie , albo osoby, ktore znaja absolwentow biologii (chodzi mi glownie o osoby co poszly na ten kierunek z pasją itp., nie takie, które poszly bo nie mialy pomyslu i cale studia przeszly na trojach, sciągach itp. itd. bo wiem ze tacy glownie w marketach itp. siedzą), ale tez osoby nie związane z tematem, a mające coś do powiedzenia.
A jak stoisz z programowaniem? Ponoć osoby, które ogarniają biologię i programowanie mają zapewnioną ciekawą i rozwojową pracę. Tylko trzeba lubić takie kombinowanie
sarajoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując