Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-01-26, 08:20   #165
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33

Cytat:
Napisane przez magdaC1990 Pokaż wiadomość
Super dzięki za wskazówki wezmę sobie taką butelkę filtrującą do wody, żeby mi nie brakło.. trochę się zaczynam stresować jak to wszystko przebiegnie, ale w sumie to bardziej się nie mogę doczekać a powiedzcie jak to u Was było.. ile miałyście wizyt kontrolnych po operacji i w jakim odstępie czasu??
Po dobie, po tygodniu, po miesiącu, po trzech chyba i teraz niedawno po 9 miesiącach mniej więcej. Jak coś się dzieje, to można było dzwonić i przyjść na kontrolę w razie czego.
Pamiętam swój dzień operacji - do samego momentu rejestracji w klinice byłam przekonana, że coś się wydarzy i do operacji nie dojdzie Że obudzę się chora, że wyjdzie mi podwyższona temperatura na miejscu (covid), że lekarz odwoła, że nie znajdą mojej wpłaty (z tym był problem, bo bardzo wcześnie wpłaciłam i nie mogli się doszukać). No ale w końcu wszystko było dobrze i poszłam pod nóż. Przed samym uśpieniem kazałam anastezjologowi zaczekać, bo jeszcze nie pożegnałam się z tymi moimi piersiami Rozbawiło go to.
Będzie dobrze, nic się nie martw!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując