Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-24, 14:45   #68
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Kelpie Pokaż wiadomość
Przykro mi i przytulam

Witam też nowe osóbki

Nawet nie wiecie jak się właśnie wściekłam...mam prywatną opiekę medyczną z pakietu z pracy. Jakiś czas temu zmienił się ubezpieczyciel i wzięłam sobie większy pakiet itd. Teraz jak zaczęłam sprawdzać co się u mnie dzieje i mam poumawiane wizyty na sierpień i wrzesień firma znowu zmienia ubezpieczyciela i każe nie korzystać z tych omówionych wizyt. No niecenzuralne słowa mi się cisną na usta
Muszę wszystkie wizyty przełożyć, mam mniejszy wybór specjalistów itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też bym się wkurzyła.



Odnośnie diety to miesiąc byłam z mężem na diecie od dietetyczki takie podobno najlepszej u nas w mieście. I była mega rozczarowana że tylko 2 kg mi zeszło. Więc następny miesiąc ja olalam. I sama odstawilam gazowane napoje słodkie, zaczęłam pić herbatę gorzka. I w miesiąc 2 razy tyle zeszło co na jej cudownej diecie.

Miałam dzisiaj wolne, miałam w planach sobie odpocząć, ogarnąć w domu. A od rana siedzę u męża w pracy. Ot wolny dzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora