Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmiana życia o 180 stopni z małym dzieckiem..nowe miasto,nowa praca,czy warto?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-18, 07:53   #1
Misiuniuniunia
Raczkowanie
 
Avatar Misiuniuniunia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 162

Zmiana życia o 180 stopni z małym dzieckiem..nowe miasto,nowa praca,czy warto?


Dzień dobry Mamy
Oj,dawno mnie tu nie było Ale do rzeczy chciałabym poznać zdanie Was,Mamusie drogie
Mam 31 lat,5 miesięcy temu zostałam mamą. W chwili obecnej mieszkamy we Wrocławiu z mężem. Jesteśmy tutaj od 5 lat. I szczerze przyznam,że...czuje,że to nie jest moje miejsce. Zastanawiam się,czy przeprowadzka w takim momencie życia to dobry pomysl. Jestem że Świętokrzyskiego i generalnie ciągnie mnie w rodzinne strony,gdyby nie to,że nie ma pracy tam.Dlatwgo po głowie gdzieś chodzi mi Warszawa. Ale jest wiele "?"
Czy warto stawiać wszystko na głowie i się przeprowadzać...córka będzie musiała iść do żłobka,tam musielibyśmy kupić mieszkanie (oczywiście trzeba by na nie wziąć kredyt,wydaje mu się,że wynajem jest tam koszmarnie drogi) ja bym musiała znaleźć tam prace( mąż z tego, co się zorientował,mógłby się przenieść do filii w WAW).
Czuje się tutaj po prostu źle. Jestem czasami już głupia z tym wszystkim. Nie wiem,czy poczekać,aż młoda trochę podrośnie i wtedy...czy korzystać z tego,że jestem w domu I próbować coś działać...czy któraś z Was tak postawiła wszystko na głowie? pozdrawiam

Edytowane przez gr8ania
Czas edycji: 2019-09-18 o 10:15
Misiuniuniunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując