Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2020 cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-10-17, 21:24   #4067
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Mój leży tylko na plecach albo na brzuszku. Na boku nie chce i nie umie, bo zaraz się przekręca.
Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Akada, u fizjo byliśmy że mną. Muszę podomykac mięśnie brzucha, zadbać o kregoslup, mobilizację blizny po cc. Dziś miałam drugą wizytę po miesiącu. Jestem bardzo zadowolona. Dostałam nowe ćwiczenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Dreaming, no to super wyszło [emoji846]. My mamy 16 osób. O ile nie wprowadzą czerwonej strefy to będzie ok, bo jest do 20.
U fizjo jw. Z Małym nie byliśmy, bo na razie wydaje się być wszystko ok. Chociaż niechętnie główkę podnosi jak leży na brzuszku.. Nie wiem jak go zachęcić.

A co do tego słonia to myślisz, że to dobrze,że dziecko śpi na boczku? Mi lekarz ten od bioderek powiedział, że na boczku jest źle..że nie powinno się tak kłaść dziecka.
Macie czerwoną strefę? U nas żółta, ale boję się co będzie za 3 tygodnie[emoji20]. Nie mamy tyle miejsca w domu żeby przyjąć tylu gości[emoji20].

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jakie ćwiczenia? I masz jakieś objawy/bóle?

Ja nie byłam u fizjoterapeutki i tak się zastanawiam czy iść, bo blizna zrobiła się płaska i mięśnie brzucha już mnie nie bolą.


Taak, czerwoną strefę mamy prawie cały czas odkąd wprowadzili podział na żółte i czerwone. Chwilę była zielona albo żółta. Nie liczę teraz na poprawę. Na pewno za tydzień będzie czerwona.
Trudno no zrobimy obiad w domu. Ale dobija mnie ile będzie przy tym roboty na 25 osób.
Chrzestny Młodego na szczęście obiecał pomoc, a jest zastępcą szefa kuchni w dobrej restauracji. I na pewno mama, teściowa, siostra i szwagierka też pomogą, to jakoś się to zorganizuje.
Ale jestem zła, bo myślałam że uda się z tą restauracją i będzie z głowy.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora