Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-09-09, 20:30   #2551
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cinde, to rzeczywiscie wtopilas. Bylo zostac i wierzyc w naszych do konca
Tak sie darlam jak strzelili, ze jestem wdzieczna sasiadom, ze nie zadzwonili po policje. Chociaz moze po Euro juz sie przyzwyczaili...
Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Jakie macie doświadczenia ze stosowaniem się do tych wszystkich złotych zasad kosmetyki jak peeling 1x w tygodniu, umiarkowana ilość kwasów, żeby nie było za mocno, że nadmierne mycie powoduje wysuszenie i łojotok itp? Bo mnie przez lata tego typu testów nic się nie sprawdziło.
Wróciłam obecnie do silnego peelingu 2x w tygodniu, a wykonuje go "tak rzadko" tylko dzięki stosowaniu codziennie na noc kremu z kwasem. Do tego peeling robię na raz mechniczny i delikatny chemiczny. Tego się chyba nie powinno łączyć, a u mnie nie powoduje ani dyskomfortu, ani podrażnień, ani suchych placków. Te wszelkie enzymatyczne natomiast, albo sam chemiczny nie oczyszczą porów wcale. Tak samo 95% kupnych zestawów to smyra jak piórko i nic nie robi. Nie wiem czy to nie kwestia hormonalna, że mam tak zanieczyszczoną cerę.
Mysle, ze te zlote rady typu przetrzymaj tluste wlosy bez czestego mycia to sie wyreguluja i ostroznie z peelingami, bo bedzie gorzej sa mitami. Co prawda uzywam raz w tygodniu (albo jak mi sie przypomni), ale za to mocnego - krwawy peeling z TO, ktory szczypie przy nakladaniu i czasem w trakcie. Do tego codziennie albo niacyniamid albo tonic z kwasem glikolowym. Nie widze wielkiej roznicy w kwestii przetluszczania sie twarzy. Tez do okolo 30stki moim faworytem byl krem z koziego mleka z Ziaji i tyle mnie obchodzila pielegnacja. Teraz mam pierdyliard roznych kosmetykow i jedyna roznica to, ze praktycznie przestaly mi wyskakiwac pojedyncze krostki, co jak sadze bylo spowodowane niedokladnym oczyszczaniem twarzy. Pogodzilam sie juz, ze najprawdopodobniej umre z tlusta cera i wiecznie swiecacym czolem.
Ava_ jest teraz online Zgłoś do moderatora