Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-09-10, 15:43   #2573
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Yankee Candle kupowalam w Polsce, bardzo je lubilam. Obecnie stacjonarnie ich nie mam, ma je tylko jeden sklep online i o nowosciach na ktore zawsze polowalam moge sobie tylko pomarzyc. Ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo, zaczelam kupowac wylacznie zdrowsze swiece sojowe zamiast parafinowych YC.

Moje odkrycia to:
Koc elektryczny do przykrycia sie - w tym roku kupilam pierwszy i jest milosc, wczesniej mialam tylko ten do zakladania pod przescieradlo - ktory tez kocham i nie wyobrazam sobie bez niego zimy
Korektor Tarte Shape Tape creamy - zwykla wersja jest dla mnie ciut za sucha pod oczy (za to sprawdza sie na twarz i po to go niedawno kupilam bo nie udalo mi sie nigdzie znalezc korektora w sztyfcie) za to ta jest
Arbuzowa seria kosmetykow Glow Recipe - uzywalam ich cale lato w zeszlym roku i kupilam ponownie
Krem z filtrem Biore - lepszy od wszystkich znanych mi koreanskich
Jedwabne poszewki na poduszki
Sandaly Salt Water - najwygodniejsze buty swiata, jestem w stanie przejsc w nich ponad 20 km bez otarc
Olejek UFO Sunday Riley - wyparl wysuszajace sera z BHA
Maski ochronne na twarz w rozmiarze M/L ktore moge dostac tylko w jednym sklepie - wreszcie znalazlam takie ktore nie ciagna mnie za uszy. Cudowny wynalazek na moj wielki leb
Spotify - w koncu zaczelam go uzywac regularnie i naprawde docenilam
Disney+ - mam nadzieje, ze Marvel bedzie w przyszlosci wypuszczac filmy na Disney+ rownolegle z premierami kinowymi bo to naprawde super sprawa
Buty Princess Highway - idealnie wpasowuja sie w moja estetyke i sa wygodne
Dezodoranty Mitchum - jedyne oprocz alunu ktore u mnie dzialaja
Dyfuzor do olejkow zapachowych - w salonie pale swiece, w sypialni sie boje ze podpale te swoja kolekcje ciuchow wiec kupilam dyfuzor. Sprawdzil sie, lubie sobie go wlaczyc przed snem
Bielizna menstruacyjna - ta wielorazowa i ta na noc ktora sie rano wyrzuca
Zluszczacz z BHA Paula's Choice - pozegnalam peelingi mechaniczne

Co sie nie sprawdzilo:
Szczoteczki soniczne Philips - mam dwie takie same bo one laduja sie 24h, a nie daja w ogole znac ze sa bliskie rozladowania, rano wyszoruje zeby a wieczorem juz nie dam rady wlaczyc szczoteczki. Moja poprzednia duzo tansza szczoteczka soniczna Xiaomi nie dosc, ze sygnalizowala slaba baterie, to na tej slabej baterii potrafila jeszcze kilka dni podzialac i ladowala sie w maksymalnie 2h
Sona Lelo - nie wiem czy ja jestem az tak nieczula, ale niestety byl to rozczarowujacy zakup
Tusz Maybelline Sky High - straszny bubel
Kosmetyki do twarzy Cetaphil - nic mi sie nie sprawdzilo, a krem z spf byl naprawde fatalny
Kremy z filtrem Bondi Sands - przy obfitym nakladaniu co 45min na wycieczce i tak bylam poparzona
Buty Kung Fu Mary - tenisowki w styu mary jane, podpatrzylam je na insta u znajomej z Perth i nie wiem dlaczego, ale u niej mi sie podobaja, a u mnie nie, w ogole mi sie nie podoba jak leza na stopie
Kosmetyki do wlosow Briogeo Don't despair, repair. Obciazaja wlosy i robia mi straki
Odzywka myjaca Sashapure - to samo, efekt obciazonych tlustych strakow zaraz po myciu
Kapsulki ceramidowe z witamina C Elizabeth Arden - kocham wersje retinolowa, ale te sa za tluste, nie podeszly mi. Zwlaszcza, ze ich przeznaczenie to uzywanie na dzien. Dziekuje, postoje za taki smalec na twarzy
Serum na wypryski Aesop Control - nie robi nic, rownie dobrze moglabym pryszcze woda smarowac
"Rozdzka" LED na wypryski Neutrogena - doslownie nic nie robi. W zeszlym roku mnie naszlo na zakup wszystkiego z listy najpopularniejszych produktow beauty ponizej $30 z Amazona. Poza znanymi mi wczesniej plasterkami Cosrx nic mi sie nie sprawdzilo, pojecia nie mam czym inni sie tak zachwycaja
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora