Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-02-16, 16:19   #1206
Namakemono
Przyczajenie
 
Avatar Namakemono
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez kuppieroga Pokaż wiadomość
Lek. Firas Albarudi - warszawa. Skandaliczne zachowanie, chamskie, pozbawione empatii i delikatnosci koniecznej dla tej specjalnosci. Zero dziekuje, prosze i dzien dobry. Lekarz niemal krzyczal na mnie w trakcie badania. Nawet sie nei zapytał w jakim celu przyszłam. Weszłam do gabinetu i uslyszalam jedynie " na fotel!". Może do wojska bardziej by sie nadawał. Skarga do przychodni napisana. Nie mozna zgadzać się na takie zachowanie!
Lek. Firas Albarudi - Warszawa.
Przyjmuje w kilku warszawskich punktach.

Chciałabym przyłączyć się do cytowanej opinii i bardzo wyraźnie ostrzec przed tym lekarzem. Obiema rękoma podpisuję się pod stwierdzeniem, że zachowanie tego lekarza było skandaliczne. Nie nieuprzejme czy pozbawione empatii, ale skandaliczne.
Wizyta rozpoczęła się od braku reakcji na moje "dzień dobry", a kiedy chciałam przysunąć krzesło dla pacjenta, które było daleko od biurka lekarza usłyszałam szorstkie "krzesło ma zostać tam gdzie jest!". Nic nie odpowiadając usiadłam więc zwyczajnie na krześle, zakładając nogę na nogę. I tu się zaczęła jazda! Szanowny pan lekarz spojrzał na mnie i rzucił agresywnie "jak pani siedzi????". Zamurowało mnie. Pytam o co panu doktorowi chodzi, przecież siedzę normalnie, a on do mnie, że ja mu tu spód buta pokazuję w takim ułożeniu nóg i to go obraża! Szok. Od razu skojarzyłam, że facet chyba ma jakieś zafiksowanie kulturowe czy religijne, cóż, ewidentnie nie Polak... więc tłumaczę, że nogi z nogi nie zdejmę, bo tu w Polsce to nie jest żadna obraza, szczególnie nikt nie przygląda się spodom butów, a ten rzuca do mnie: "rasistka!". Chwycił telefon komórkowy z biurka i ZACZĄŁ MI ROBIĆ ZDJĘCIA krzycząc, że dokumentuje, w jaki sposób ja siedzę na krześle. Ja do niego jakim prawem mi bez pozwolenia zdjęcia robi! Rozpętała się awantura na całego. Lekarz wybiega z sali, skarży się na mnie do Pani z pokoju obok, chaos totalny. Wiem już, że nic z tej wizyty nie będzie, więc próbuję wycisnąć chociaż skierowanie na USG piersi (przyszłam z problemem wyczuwalnego zgrubienia w jednej piersi). Pokazuję otwartą dłonią na komputer, że proszę mi tu utworzyć to skierowanie. A on znowu wybiega z sali i skarży się tej samej Pani, że ja na niego palcami pokazuję xD Oczywiście poza awanturą i w końcu otrzymaniem papierka ze skierowaniem nic mi nie doradził, nie zbadał, nie udzielił żadnej porady! Dodam jeszcze, że nie miał maseczki ochronnej na twarzy i o ile rozumiem i szanuję, że są różne podejścia do noszenia maseczek to jednak obecnie (stan na luty 2023 r.) panuje nakaz zakrywania twarzy w placówkach medycznych i o ile pacjent to tam jak nie ma to trudno, ale żeby lekarz łamał zakaz... to jest lekceważenie pacjenta, który maseczkę założoną ma. I szanowny pan ginekolog wypala do mnie w pewnym momencie, że słabo mnie rozumie przez tą maseczkę i pyta "po co pani ma to na twarzy?" xD Czaicie? Lekarz tak pyta pacjentkę o maseczkę...
Jeśli doczytałyście do tego momentu tego koszmaru to teraz się trzymajcie: po wizycie umieściłam w internecie negatywną opinię o tym lekarzu. Po paru godzinach otrzymuję telefon z ukrytego (!) numeru - mężczyzna nie przestawia się (na 100% to ten lekarz, poznaję akcent), tylko mówi agresywnym tonem: "nie zgadzam się z pani opinią, żegnam", po czym się rozłącza. Szok. Ten lekarz pobrał mój nr telefonu z bazy przychodni, zadzwonił prawdopodobnie ze swojego prywatnego telefonu (co jest niedozwolone) i to nie w sprawie omówienia mojego stanu zdrowia, a poskarżenia się na opinię w internecie (temat rozmowy inny niż stan zdrowia pacjenta - niedozwolone). Lekarz użył chronionych danych w sposób nieuprawniony!
Ten człowiek tak nagiął wszystkie normy kultury i nawet prawa, że to się w głowie nie mieści! Tak jak cytowana poprzedniczka złożyłam skargę do przychodni. Jeśli przychodnia nie podejmie odpowiednich kroków to zaskarżę przychodnię.

Edytowane przez Namakemono
Czas edycji: 2023-02-16 o 16:39
Namakemono jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując