Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-25, 17:38   #4643
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;87879242]Dziwi mnie sklep Medicine. Ktoś tu gdzieś polecał, więc zrobiłam z niego zamówienie. Kupiłam kilkanaście rzeczy spodnie, bluzki, tiszerty, spódnice, sukienki. Wzięłam swój standardowy rozmiar i WSZYSTKO jest 1-2 rozmiary za duże. Tiszerty tak wielkie, że w nich bym się prędzej utopiła. Nie sądzę że tu by nawet xs pomogło.
Nie kumam skąd taka rozbieżność z rozmiarówkami. Zawiodłam się, bo mają fajne i tanie rzeczy, ale nie wiem na kogo szyte. Spokojnie kobieta w zaawansowanej ciąży by w te sukienki weszła.
Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


To mnie z kolei dziwi (ja polecałam ten sklep), bo zawsze zamawiam tam wszystko w swoim standardowym rozmiarze M i jest ok.

W sobote zrobilam kolejne zamowienie, dzis juz przyszlo. Tzn przyszloby, gdyby ktoś był w domu. Na drugi dzień po złożeniu zamówienia wrzucili na stronę fajne maseczki ochronne, ale nie było opcji żeby je jeszcze dorzucić do większego zamówienia, bo już było wysłane. Aha, a dziś maseczki juz wyprzedane to mnie też trochę dziwi, jakie tempo teraz mają i sklepy internetowe w wysyłaniu, i klienci w kupowaniu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora