Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-27, 07:23   #4746
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XIX

Cytat:
Napisane przez madziaa2809 Pokaż wiadomość
Ponoć od 1 czerwca nie trzeba nosić na dworze maseczek tylko w przestrzeniach zamkniętych [emoji16]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Ja mam ogólnie tak sucha skórę, że jak nie posmaruje balsamem to na drugi dzień mi się łuszczy [emoji17] a nie wszystkie balsamy na mnie działają, bo niektóre po kilku użyciach mnie swędzą ehhhh muszę mieć jak najmniej chemii i bezzapachowe chyba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zobaczymy, czekam na to, bo ostatnio biegłam do autobusu i coz, skonczylam z chwilowym bólem gardła.. nie pierwszy raz przy jakimkolwiek chwilowym wysiłku w maseczce zresztą już dziś ma być 20 stopni i slonce, wiec odczuwalnie będzie znacznie cieplej niż przez ostatnie dni.
Dzis by mi się przydalo zajechać do ikei, bo babcia chciała patelnie, zobaczymy czy nadal będzie mi się chciało popołudniu. Rozsądek podpowiada, ze lepiej dziś, bo jutro może padac, a po ostatniej ulewie wolalabym tego unikać, w piątek za bardzo nie mam czasu o i tak. W sobotnie tlumy się nie wybieram.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując