Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sens pomocy "ubogim na własne życzenie", czyli Szlachetna Paczka cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-23, 11:00   #68
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Sens pomocy "ubogim na własne życzenie", czyli Szlachetna Paczka cz. IV

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Lata doswiadczen poparte wyksztalceniem. Jest wyedukowana w tym kierunku, by zajmowac sie dziecmi.

W sumie po co wymagania w przedszkolach czy zlobkach co do wyksztalcenia ludzi tam pracujacych? Odrzucmy to, bo pierwsza lepsza sasiadka pani Jadzia, zrobi to wszystko tak samo jak i w przedszkolu czy zlobku a taniej. Napchajmy jej dzieciakow do mieszkania, bo przeciez to zadna roznica iloma sie zajmuje. A im wiecej tym lepiej, starsze zajma sie mlodszymi i bedzie latwiej.
Coż za wyolbrzymienie...
Nie napisałam nigdzie "napchajmy jej dzieciaków". Powiedziałam, że wyobrażam to sobie max. do 5 dzieci.
Dwa - nie napisałam, że taka kobieta zrobi to lepiej - tego nie wiem, przedszkolanki i opiekunki też są różne, poza tym mają pod opieką więcej dzieci niż 5. Więc jeśli by się postarała to myślę, że mogłaby to zrobić lepiej, tak jak matka, która dziecko oddaje pod opiekę, ale nie wymagam od niej, żeby jej się chciało. To nie jest opcja dla osób, które mają kasę na przedszkole czy wykwalifikowaną opiekunkę lub stać je na zostanie z dzieckiem w domu. To jest opcja dla osób, u których jest bieda, nie stać je na buty na zimę itp.
Twoja "pani Jadzia" sugeruje jakaś starszą babinkę, a nie o takich potencjalnych opiekunkach pisałam.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2016-11-23 o 11:03
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując