Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - JA tego "Misia" zmienię. Ku przestrodze...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-28, 14:14   #22
rurq
Raczkowanie

Dot.: JA tego "Misia" zmienię. Ku przestrodze...

Ooo, wątek dla mnie - niestety

Próbowałam dzielnie zmieniać Misia przez rok. Misio miał pretensje, że kilka lat wcześniej go odrzuciłam, co ponoć zmieniło mu całe życie. Udało mu się doprowadzić mnie do ogromnego poczucia winy za to, że zamiast być wtedy z nim, zaproponowałam tylko przyjaźń i jeszcze - kiedy się zgodził - śmiałam opowiadać mu o facetach z którymi się spotykam.

Kiedy już się zeszliśmy, zostałam naczelnym kardiologiem od jego połamanego serduszka Stawałam na rzęsach, żeby pomóc mu "przerobić" dawne odrzucenie i udowodnić, że teraz go nie odrzucę. Misio oczywiście nie przerabiał nic i wcale mu się nie dziwie, bo w tym układzie było mu ultra wygodnie. Każde swoje słabe zachowanie mógł tłumaczyć traumą, którą ponoć kiedyś mu zafundowałam, a każde chore wymagania w stosunku do mnie - chęcią "otrzymania tego czego on kiedyś nie dostał, a inni dostali".

Porąbane to było ostro. Relację skończyłam ze stanami depresyjnymi, myślami samobójczymi i nawrotem ED. Nigdy więcej, nie polecam
rurq jest offline   Odpowiedz cytując