Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Last minute we wrześniu? Warto czekać?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-09, 08:00   #46
paulisia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 30
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Cytat:
Napisane przez jussi89 Pokaż wiadomość
Pewnie:
Z hotelu byłam zadowolona, były to mocne 3,5*. Pokoje nie były wiadomo żadną rewelacją, ale liczyliśmy się z tym płacąc takie pieniądze. Wszystko zgodne z opisem. Najważniejszy plus to taki, że jedzenie było na prawdę przeeepyszne, nigdzie jeszcze nie spotkałam się z takim urozmaiceniem Do plaży trzeba było zejść troszeczkę w dół taką drogą jakieś 5 min spacerkiem. Na plaży również bar. Swietne animacje hotelowe przez cały dzień.
Co do Itaki, sprawdziła się świetnie. Wszystko zapięte na ostatni guzik. Miła i pomocna pani rezydentka. Na prawdę nie mieliśmy żadnych problemów czy nieprzyjemności. Korzystaliśmy z jednej wycieczki fakultatywnej - rafting. Naprawdę świetna spprawa! Każdy mówić, że będąc w Turcji trzeba pojechąc na rafting. Świetn spły po górskiej rzece. Niezapomniane chwile. Krótko mówiąc polecam i Itake i Turcje. Hotel polecam naprawdę mało wymagającym (my w zasadzie w pokoju przebywaliśmy jakieś 5-6 h spania plus 1h na kąpiel), gdyż nie są to 5*. Ale co kto lubi.

Ale super ofertę trafiłaś :O Napisz proszę na ile przed wylotem rezerwowałaś wczasy. Oferta naprawdę niesamowita. Na następny rok też będę rozglądać się za Egiptem
Kupowałam ok. 7 dni przed wylotem z portalu wakacje.pl - polecam mają naprawdę fajne oferty czasami.

Ogólnie polecam Egipt ten klimat po prostu jest niesamowity bo niby jest gorąco w dzień sporo ponad 40 st. ale nie jest to uciążliwe bo wilgoć jest mała i człowiek się nie poci

A hotel rewelacja mam nadzieje że będzie mi dane tam wrócić...
paulisia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując