Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Luty 2021 cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-27, 08:31   #2300
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
W ogóle zapomniałam napisać - byłam w czwartek na prenatalnych. Jak na razie wszystko ok, synuś nawet ładnie współpracował, waga około 290g czyli jak na razie wszystko w normie. Przez te złe wyniki z krwi na pierwszym trymestrze miałam teraz usg tam gdzie zawsze robię za darmo, jeszcze dodatkowo mi zrobili z krwi AFP. Zapłaciłam w sumie 56zł bo miałam pobraną próbkę na posiew, znowu mi się zaczyna jakaś infekcja [emoji849]
I muszę się gdzieś umówić jeszcze na echo serca płodu bo z tymi moimi wynikami jest też zalecane. Robią w przychodni niedaleko mnie ale kosztuje 400zł (z tym że robi babeczka polecana na Śląsku) [emoji15] Podobno mi się też należy na NFZ ale moja gin chyba aktualnie nie przyjmuje nigdzie na NFZ. A z drugiej strony jak mam już robić takie badanie to nie chcę u byle kogo. Usg teraz zrobiłam na NFZ u lekarki u której robiłam te badania w poprzedniej ciąży. Muszę szybko ogarnąć temat bo gdzieś doczytałam że to chyba do 22tc trzeba zrobić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Super, że wszystko ok. I kciuki żeby echo było ok.
Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Dobrze, że połówkowe wyszły dobrze. Trzymam kciuki za echo.


Podpowiedzcie co na codzień do pupy? Patrzę na linomag, bepanthen?


Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
U mnie najlepiej sprawdza się bepanthen. Idzie go dużo bo cały czas używam przy każdej zmianie pieluszki.
Zielony linomag nam nie podszedł akurat.
Na podrażnienia też bepanthen na grubo, mycie w nadmanganianie potasu, mąka ziemniaczana, wietrzenie.
Raz jak było mocno zaczerwienione i nie chciało zejść to mieliśmy clotrimazol.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora