Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-07, 15:58   #637
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: NAJLEPSZA!! Polecam

Cytat:
Napisane przez marianka333 Pokaż wiadomość
DR SZCZUROWICZ Chciałam wszystkim polecić lekarza, którremu dziś zawdzięczam zdrowie - dr Annę Szczurowicz. Pół roku temu byłam wrakiem człowieka. Złe samopoczucie, depresja, mdłości i inne objawy, o których wolę nie pisać. Stan taki trawł łącznie kilka miesięcy. Odwiedziłam dwóch lekarzy w moim mieście, leczenie trwało po kilka miesięcy ale nic nie pomogło, zmiany były minimalne. Pojechałam odwiedzić siostrę w Gdańsku i ona poleciła mi swojego ginekologa - dr Szczurowicz. Poszłam. Już po trzeciej wizycie i leczeniu wskazanemu przez dr. Szczurowicz zaczęłam się czuć znacznie lepiej. Po niecałym miesiącu leczenia nie miałam już żadnych objawów. Dzięki niej mogę dzisiaj cieszyć się życiem jak kiedyś!! Do dziś pani dr Szczurowicz to jedyny ginekolog i endokrynolog jakiemu ufam i u którego się leczę. Dodam, że mieszkam 100 km od Gdańska.
Cytat:
Napisane przez Magdalena31 Pokaż wiadomość
Dziwi mnie to, że ktoś może wypisywac takie bzdury. Leczę się u dr Anny Szczurowicz od ponad 3 lat. Jest JEDNYM Z NAJLEPSZYCH LEKARZY W CAŁYM TRÓJMIEŚCIE! Nie jest to opinia tylko moja, w kręgach lekarskich również ma taką opinię.
MNIE DR SZCZUROWICZ BARDZO POMOGŁA!!! Polecila mi ją przyjaciółka, która też zawdzięcza jej bardzo wiele.
Tak czytam sobie ten wątek i zauważyłam, że kilka osób wymieniło w nim panią Szczurowicz.
I nagle pojawiły się 2 osoby broniące tej pani, i to są ich jedyne posty na wizażu Dziwne I to jeszcze nie ten wątek, tutaj się nie chwali lekarzy
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując