Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-18, 15:28   #2715
tiffany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 39
GG do tiffany
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
to polecam to rewelacja i tanie na allegro ... (tylko no nie mam przy nim mowy o matowym efekcie ) - ja używam do stópek .. bo przy moich cieniznach na rączkach się nie sprawdza nad czym ubolewam
i to do skórek ... zapomnisz o nich po prostu ... minutka i po kłopocie .. po prostu ścierasz

a jako bazę używam Nail Teka ... i ogólnie jak go stosuję (robię też kurację odżywką .. a do malowania mam II-kę podkładową) to mogę malować pazurki ... bo inaczej

potwierdzam "odskórczacz" jak ja to nazywam swietny!! odkryty dzięki KWC bo w żadnym sklepie go nie widzialam kupowałam albo na allegro lub w sklepach internetowych, moze wy wiecie czy on jest wogóle do dostana w normalnym sklepie ??

nail teak potwierdzam cudotwórca tylko przy długim stosowaniu wysuszył mi paznokcie tak ze czasem pękały mi w połowie i musialam czekac żeby odrosło na tyle i obciąc go równo z opuszkiem palca
ale i tak efekty byly nieporównywalne z niczym innym

ale juz ta formuła nawilżająca tak mi nie paswała nie mialam takich efektów ale cóż co kobitka to paznokiec
tiffany jest offline Zgłoś do moderatora