Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie? - temat ekonomiczno-społeczny ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-07, 17:03   #24
Issabello
Raczkowanie
 
Avatar Issabello
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 84
Dot.: Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie? - temat ekonomiczno-społeczny ;)

Cytat:
Napisane przez tyene Pokaż wiadomość
Dzisiejsze zakupy skłoniły mnie do pewnych refleksji. Jakie produkty spożywcze najczęściej kupujecie i ile wydajecie na jedzenie? Gdzie robicie zakupy? Jedzenie wydaje mi się strasznie drogie, a może po prostu ja jestem nawykła do jedzenia dobrze. W każdym razie wydaje mi się chore to, ile wydaje na jedzenie.

Moja dieta to głównie ryby/mięso z warzywami, sałatkami. Jem też kasze, brązowy ryż. Dzisiaj wydałam 150 zł w Biedronce kupując zapas mięsiwa, trochę warzyw, pomidory w puszce, passatę, mleko sojowe, łososia wędzonego, ciemny chleb, oliwę i tego typu rzeczy. Wydaje mi się, że miesięcznie potrafię wydać nawet 600 zł na jedzenie dla mnie samej jedynie.

Nie wiem, czy ja szaleję z produktami, czy świeże mięso lub łosoś wędzony to jakiś luksus? Może jestem po prostu rozpuszczona jak dziadowski bicz?
Wydaję miesięcznie ok. 500 zł na jedzenie i uważam, że żyję bardzo oszczędnie. Gdybym miała wydawać mniej, musiałabym ciągnąć na kanapkach, kluskach i makaronach, a to pewnie szybko odbiłoby się na mojej figurze Zakupy robię przeważnie w Biedronce lub Tesco, które są stosunkowo niedrogimi sklepami.
Issabello jest offline Zgłoś do moderatora