Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-12-03, 18:10   #78
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Ochraniacz na szczeblelki? Może się przydać później jak maluszek będzie umiał się obracać żeby nie uderzył się w głowę. Ja teraz założę od ściany tylko, bo zawsze to przyjemniej zwłaszcza zimą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Moje dzieci śpią na płasko tak długo jak się da[emoji6] tzn przez pierwszy rok na pewno. Do wózka też niczego nigdy nie wkkadalam pod głowę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Eee chyba nie tak długo. TP masz na 1 stycznia? Ja mam na 26 grudnia i w środę ciąża będzie donoszona.

Odpocznij. Sama po sobie widzę że jednego dnia mam wrażenie że to koniec. Już będę rodzić. A potem się rozchodzi i znów myślę że jeszcze spokojnie podchodzimy 2 tygodnie[emoji6]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie apka pokazuje mi po połowie grudnia czyli dwa tygodnie [emoji848][emoji848][emoji848]

Oby oby. Czasem chce żeby doczekał stycznia ale w takie dni jak dziś to oby tylko był donoszony [emoji4]


Co do poduszek to na początku planuje na płasko. Położna mówiła że jak dziecku będzie się ulewac to możemy położyć jakąś płaską poduszkę dla bezpieczeństwa.
Ja jeszcze nad tym klinem się zastanawiałam ale opinie podzielone są.

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora