Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robicie na obiad? - część XIX.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-18, 09:18   #2240
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Co robicie na obiad? - część XIX.

Cytat:
Napisane przez Pelagia_W Pokaż wiadomość
A u nas dziś cepeliny vel. kartacze, a po naszemu kluski babci Stasi. Byłam mega zestresowana bo robiłam je już kilka razy i nigdy nie wyszły w 100% ok. Przestudiowałam przepisy w necie, filmy na youtube, przygotowałam wszystkie narzędzia (jak przed operacją!) żeby nic mnie nie zaskoczyło w trakcie, a przede wszystkim przywoływałam myślami naszą Stasinkę cały czas I wyszły! Jakbym miała się czepnąć to mogłam dodać trochę więcej soli. Ale tak świetnie, nie rozpadły się, nie pokleiły. I kalorycznie całkiem ok, 299 kalorii jeden babcia gdyby żyła na pewno by je skrytykowała (próbowała chyba 2 moich wcześniejszych prób i nie zostawiła na nich suchej nitki ), ale jestem całkiem zadowolona
kocham ceppeliny Nigdy mi nie wyszły takie jak cioci Teci z Kowna Ciekawa wersja jest z twarogiem! niby robię wszystko jak z jej przepisu, ale ona ma miliony sztuk w rękach zrobionych i cóż, jakoś mi nie potrafią takie wyjść
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora