Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lubie Siebie W Rozu :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-15, 15:17   #20
Marzena7777
Raczkowanie
 
Avatar Marzena7777
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 280
Dot.: Lubie Siebie W Rozu :)

Cytat:
Napisane przez Sathi Pokaż wiadomość
Rzęsy to Ty masz boskie
alre cień na prawym oku jest zaznaczony wyżej niż na lewym
No i brak jakiegoś takiego dopracowania ogólnie
Dziekuje slicznie za komentarz. A co do dopracowania to popracuje nad tym

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
makijaz bardzo ladny a czy PureMakeUp jest z polski?? bo jakies dziwne opakowanie ma:P
PureMakeUp jest z USA

Cytat:
Napisane przez szancjer Pokaż wiadomość
Makijaz bardzo przyjemny, taki na codzień, pasuje do Twojej delikatnej urody. Brakuje mi troche wymodelowania twarzy rózem. Na wieczór mogłabys pokombinowac troche z ciemniejszym cieniem na zewnetrznych stronach powieki, byłoby super Masz ładna twarz, na której mozna zmalowac piękne makijaże
Dziekuje , mi rowniez podoba sie makijaz , z czym rowniez sie zgodze ze nie dopracowany ale dopiero sie ucze Jesli chodzi o ciemniejszy makijaz to hmmm.......nie lubie siebie w ciemnych kolorach . Moze dlatego ze nie umiem malowac sie na ciemno Ale z mila checia sprobuje

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
A ja bym jeszcze pomalowała dolne rzęsy
heheh......ja tez.....ale prawie ich nie mam :P

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
Jestes ładna i rózowy makijaz jak najbardziej pasuje do Ciebie ALE co mnie przeraziło to rzesy. Nie wiem czym sie zachwycaja inne dziewczyny, gdyz dla mnie sa one pokrzywione i posklejane. Powinny byc dopełnieniem makijazu, lekkie, rozdzielone a one obciazaja powieke przez co dolna jest goła. Poza tym cien jest w jednym oku bardziej wyciagniety.
Tak jak napisalam wyzej....wiem ze sa niedociagniecia Ale trening czyni mistrza A co do rzes.....takie juz mam ....ostatnio cos mi wypadaja wiec musze troszke zatuszowac puste miejsca

Cytat:
Napisane przez enigma1985 Pokaż wiadomość
kolor Ci bardzo pasuje. i masz ćudne rzęsy
Dziekuje slicznie ....naprawde lubie roz a rzesy.....uff.....mylam u kosmetyczki to pytala sie mnie czy to sa sztuczne :P


Jeszcze raz dziekuje za uwagi
__________________
Nasz Aniolek
http://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kjulviw5i.png

========================= ===========

Moja Fotografia
www.marzenaspg.com
Marzena7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując