Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-10, 09:48   #1730
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Myślę, że przejście na czerwonym zawsze jest nieprawidłowe, nawet w przypadku osoby niepełnosprawnej. Bo rozumiem, że taka osoba przechodzi w miejscu bez pasów, żeby zaoszczędzić sobie drogi i wysiłku ale nie ma usprawiedliwienia dla przejścia na czerwonym. Tak samo wchodząc na ulicę w miejscu bez pasów powinien zachować ostrożność a bardzo często jest tak, że pchają się prawie pod samochód, bo kierowca przecież zatrzyma się w miejscu.
Zgadzam się. Choć z tym przejściem na czerwonym jest jeszcze inny problem. Znacie takie miejsca, gdzie światło mija w ekstremalnie szybkim tempie? Zdrowi ludzie często nie zdążą (choć startują w momencie, gdy zapala się zielone). Ale to jest po prostu źle wyregulowane jakoś.
Nie mam prawa jazdy i nie znam się dobrze na przepisach, ale zdziwiło mnie to wszystko trochę. Każdy musi zachować zdrowy rozsądek. No i zdrowy czy nie - trzeba uważać. A niektórzy naprawdę pchają się bez logicznego powodu pod auta i jeszcze to jest zgodne z prawem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora