Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-11, 08:54   #802
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez Meamia Pokaż wiadomość
Gosiulam Julek! Super imię. Moja siostra ma Jurka i oba imiona mi się podobają [emoji16]

Gryzia mniaaaam. Ja też właśnie po śniadaniu,ale mniej zdrowym [emoji849]


Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Właśnie ja już sama nie wiem. TŻ był uparty na Julka, a ja nie byłam przekonana. Teraz znowu TŻ wskoczył na Maksa, a mi w głowie siedzi ten Julek. Swoją drogą wczoraj wróciłam do domu, zdążyłam do mamy zadzwonic, że chłopak bo jechaliśmy jeszcze do ciotki i mama ostatnio się obraziła, że pierwszy wiedział ktoś inny o wizycie, a nie ona.

W domu czekał na nas komitet powitalny- moja mama, mój szwagier i dwóch siostrzeńców i na maksa puścili na głośniku piosenkę króla Juliana "ja i mój JJ" i zaczęli tańczyć. Uplakalam się niesamowicie 🤣

Dzisiaj się fatalnie czuję. Upały dają mi w kość. Nie mogę się podnieść bo od razu robi mi się słabo i nie mogę oddechu złapać. [emoji849]

Gryzelda, ale mi smaka narobiłaś, aż idę kawę wypić (moja kawa to cappuccino z jednej łyżeczki zalane prawie na maksa mlekiem &#129315

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora