Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy marcowe 2019 - cz. 9
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-21, 09:32   #1927
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez owocelki Pokaż wiadomość
Dzień dobry,
U nas noc masakra, pobudka chyba co 15 min [emoji853] jeszcze w środku nocy trzy wielkie wozy strażackie na sygnale wjechaly nam na osiedle, to na dodatek się przestraszyła. Obstawiam że bolał ją brzuszek, tylko nie wiem do końca po czym. Podejrzewam że zlizała za dużo masła z chleba.

linka, moja ma już 7,5miesiaca i też bardzo kiepsko je, coś tam się pobawi, łyżeczkę owoców jej wcisne, potem poliże chleb i jakieś warzywo. I to wszystko. Nie chce jej na siłę wpychać bo boje się że się zrazi do jedzenia. Nie wiem jak to rozegrać. Nie próbowałam też jeszcze dawać słoiczków ale chciałam tego uniknąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Twoja jest do przodu z rozwojem motorycznym, mój do tylu, boję się dawać mu kawałki. Dlatego słoiczki, chociaż słoiczki planuje dawać najkrócej jak się da, miesiąc, pewnie dwa.
Też się boję zrazic go do jedzenia, dlatego robię to z wyczuciem, jak zaczyna mocniej protestować to koniec jedzenia. Z drugiej strony, jeśli nie byłoby żadnego nacisku z mojej strony, to on byłby na samej piersi. W zasadzie to jest na samej piersi. Boję się że to już nie pokrywa jego potrzeb.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując