Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Reaktywacja ! Dziewczyny od opisów :)cz.1
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-01, 19:49   #1159
thename
Zakorzenienie
 
Avatar thename
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 519
Dot.: Reaktywacja ! Dziewczyny od opisów :)cz.1

Cytat:
Napisane przez bitter orange Pokaż wiadomość
Justyna, my to się musimy wspierać kobieto rozmumiemy się chyba tu jak nikt
ja przez ojca przepłakałam wtedy kilka godzin, nie pierwszy raz, ostatnio często, a teraz się do nikogow domu nie odzywam i siędzę ciągle w swoim pokoju tylko ;p
a co Twoi rodzice wymyślili znów? jeśli nie chcesz pisać publicznie to możesz na PW albo jeszcze gdzieś indziej, no chyba że w ogóle nie chcesz pisać ja to nie z ciekawości, tylko np ja mam tak że jak się komuś wygadam to ławiej jest ułoży się kiedyś sytuacja rodzinna i Tobie i mi.. chyba
To jak możesz to podaj GG, to powiem, bo nie chce o tym publicznie pisać.

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez bitter orange Pokaż wiadomość
no cóż, ale wychodzi na to że jednak jesteś dla niego ważna jesteś ważna, ale on może nie umie być inny.. eh, nie znam go i jego wad, ale jeśli jest coś co Ci nie pasuje i to od dawna to raczej by się to nie zmieniło więc brnąć w taki związek było by średnim wyjściem.. później przywiązałabyś się jeszcze bardziej i cierpiałabyś też jeszcze bardziej.. no to Reniu, oczy szeroko otwarte i szukaj.. o, może Justyna ma jakiś kolegów..
Jakichś tam ma
Zależy od wymogów.
Nie no żart, nie trzeba szukać, sam się znajdzie. Akurat ja i D. jesteśmy na to idealnym przykładem...
__________________
WAKACJE

[luksjaa]745943[/luksjaa]

thename jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując