Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gdzie najczęściej robicie zakupy spożywcze?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-11, 10:26   #70
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Gdzie najczęściej robicie zakupy spożywcze?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Tak, ale jednak nie ma porównania między cenami w Almie. Czasami tam robię zakupy online towarów tzw. luksusowych, ale głównie gdy są promocje, bo ceny regularne mają jednak wyższe. Biedronka miejscami rzeczywiście zdrożała, ale i znacznie poprawiła JAKOŚĆ.

Rossmann ma liczne promocje, a i chemia w cenach regularnych wcale droga nie jest (no jasne, zależy czego się szuka). Ich proszek do prania jest nie dość, że skuteczny, to jeszcze skoncentrowany, a kosztuje ok. 12 zł.
Biedronka miała zawsze drogą i średniej jakości wędlinę, nabiał (zaniżona wielkość opakowań,cena taka sama de facto jak markowych).
Almy nie znam, kupowałam w PiP i Intermarche z tych droższych.
Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Chemia gospodarcza, większość standardowej spożywki, często warzywa i owoce, słodycze - Kaufland.
Zdecydowanie najlepszy stosunek ceny do jakości ze wszystkich znanych mi marketów, olbrzymi wybór produktów i świetne promocje.

Ciekawe produkty z limitowanych ofert i gazetek tematycznych - Lidl, Biedronka, Alma.
Chemikalia do domu tanio wychodzą w necie. Wszystko od Domestosa, po proszki i płyny do prania,a na tabletkach do zmywarki skończywszy
Zamawiam regularnie dla rodziców, kurier im wnosi wszystko do mieszkania i targać tego nie muszą.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując