Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SKLEP - Biochemia Urody
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-05, 10:29   #51
ewka0207
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 17
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Cytat:
Napisane przez ewka0207 Pokaż wiadomość
Ja niestety nie dam 5 dopiero od niedawna eksperymentuje z tymi kosmetykami i naprawdę jestem bardzo zadowolona(z kosmetyków)Natomiast nie odpowiada mi czas oczekiwania.Tydzień temu we wtorek złożyłam zamówienie,również w tym dniu dokonałam zapłaty.Dziś mamy wtorek,a ja nadal w statusie i na poczcie nie mam informacji,że paczkę wysłano.Wiem,że termin jest 7 dni roboczych i mają jeszcze czas,ale dla mnie jest to strasznie długo,rzeczywiście paczki z zagranicy szybciej przychodzą.Poprzednie zamówienie trwało dużo krócej,mimo,że było większe.Za tydzień miałam wysłać kolejne zamówienie dla rodzinki i znajomych(740zł) i zastanawiam się czy to zrobie w BU.Gdzie indziej może też poczekam tyle,ale jakiś rabat i próbkę na pewno dostanę,która jak wszystkie wiemy zawsze się przyda w ocenie czy nam coś podpasuje czy nie.A, żeby było jeszcze ciekawiej mam przeczucie,po moim tutejszym wpisie i mailu na ich pocztę,że paczkę wyślą w piątek w ostatnim dniu swojego terminu (oni się wywiązali)A mamy przecież długi wekeend,więc paczkę dostanę najwczesniej 4maja.Czyli 20kwietnia zamówiłam, otrzymam 4 maja.Ciekawi mnie,ile w takim razie idą paczki,z większym zamówieniem.Pozdrawiam oczekujących ))
Miałam rację,paczkę otrzymałam 4 maja
ewka0207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując