Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie KWIETNIOWE 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-08, 10:14   #42
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Bacardi_ Pokaż wiadomość
Coś w tym jest, nad moją placówką (miejscem pracy) też latały bociany, nie obyło się bez żarcików w moją stronę no i spełniło się




Dziewczyny, a powiedzcie jak było z presją ze strony rodziców/teściów? Dopytywali o ciąże?
Ja podczas spotkań z teściami nie raz usłyszałam, że już czas, tyle po ślubie bla bla. W pewnym momencie było to już dla mnie przykre bo robili to dość dosadnie, a przecież dziecko jest dla nas nie dla nich
U mnie nie dopytywali, mamy syna więc mieli mniejsze ciśnienie. Mama tylko co jakiś czas wspominała żebyśmy pomyśleli o drugim bo pierwszego rozpieszczamy ale nie naciskala - okoliczności nie były sprzyjające. Ale przed pierwszą ciza też co chwilę dopytywania.. :/ szwagierke tak koleżanki dopytywaly.. Aż im się buzię zamknęły jak im kiedyś odpowiedziała że, tak, już czas, leczą się od 2 lat. Głupio się koleżankom zrobiło i miała spokój. A jej dzieciątko ma już ponad rok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

"placówka" zapachniało szkolnictwem..?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora